modelowanie 3D

prototypy

W celu druku prototypów mogą Państwo dostarczyć nam gotowe pliki, lub wspólnie z naszymi inżynierami zaprojektować je od początku i przygotować do wydruku. Jesteśmy w stanie drukować ruchome elementy, jednak musimy przy tym pamiętać o wymogach maszyn. Z nami są Państwo w stanie otrzymać prototyp, który będzie najbliżej odwzorowywał produkt końcowy.

Jesteśmy świadomi patentów i wiedzy, którą dzielą się z nami nasi klienci. Z tego względu traktujemy te informacje z ostrożnością i zapewniamy ścisłą ochronę danych. Na życzenie podpisujemy także umowę o poufności.

modele reklamowe

Specjalizujemy się w projektowaniu modeli reklamowych, spersonalizowanych dla Państwa z logo firmy. Nasi designerzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i przygotują dla Państwa modele, które na pewno będą oryginalnym gadżetem dla Państwa klientów.

architektura

Pliki 3D, czy rendery, z których korzystają architekci nie są plikami drukowalnymi. Drukarki 3D mają swoje wymogi i z tego względu należy przygotować pliki w określony sposób.

Nasi architekci specjalizują się w modelowaniu makiet architektonicznych. Czasami możemy wykorzystać pliki przez Państwa dostarczone, ale czasami będziemy musieli je przygotować od zera. Przed wydrukiem skonsultujemy się z Państwem w celu zatwierdzenia projektu.